Biznes na granicy. Przedsiębiorcy w Bohuminie

0

Cykliczne śniadanie biznesowe w czeskim Bohuminie. Obok bieżących tematów rozmawiano z przedstawicielem remontowanego Hotelu pod Zielonym Dębem o możliwości współpracy z polskimi przedsiębiorcami.

Tematy bieżące izby przeważały na cyklicznym śniadaniu biznesowym członków Izby Gospodarczej w Wodzisławiu, które tym razem zorganizowano w czeskim Bohuminie. Podczas spotkania, jak zwykle prezes izby, Krzysztof Dybiec, przedstawił główne założenia stowarzyszenia, przedstawił nowym członkom zasady współpracy pomiędzy przedsiębiorcami. Główną tezą szefa izby jest budowanie relacji pomiędzy przedsiębiorcami, zapoznanie się oraz zapoznanie z profilem działalności. To zacieśnienie znajomości jest nieraz wystarczającym przyczynkiem ku temu, że zlecamy sobie wzajemnie usługi lub kupujemy towary na lokalnym rynku – dodaje Dybiec. Podczas spotkania zaprezentowała się firma KONSEK – salon Toyoty w Rybniku. Uczestnikom została zaprezentowana oferta samochodów oraz aktualne promocje kierowane do biznesu. Zainteresowanie wywołała ciekawa oferta 100% VAT wraca bez krat oraz program finansowania SmartPlan. Członkowie izby otrzymali również propozycję jazdy testowej toyotą z napędami hybrydowymi.

- reklama -

 

 

 
 

 

 

 

Spotkanie w dniu 17 września zorganizowane zostało na terenie Hotelu Pod Zielonym Dębem , które od niedawna jest obiektem zarządzanym przez polskiego przedsiębiorcę z Chałupek, właściciela Zameczka. Hotel w Starym Bohuminie pozwoli na rozszerzenie oferty o bazę noclegową, dzięki dużej sali przyjęć o organizację konferencji i koncertów. Obiekt jest wprawdzie w trakcie remontu jednak już dziś prezentuje się okazale. Swój blask uzyska niemal równocześnie co bohumiński rynek, którego aktualnie przeprowadzana jest rewitalizacja.

 

//i/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here