Konkurs: wygraj zaproszenie na spektakl „Tomcio Paluszek”

0

Spektakl "Tomcio Paluszek" w wykonaniu Teatru Lalek Banialuka będzie można obejrzeć 3 października o godz. 16.00 w Raciborskim Centrum Kultury. ROZSTRZYGNIĘTY

 

- reklama -

O spektaklu "Tomcio Paluszek"

Opowiedziana w sposób niezwykle zabawny historia dzielnego Tomcia Paluszka, który broni Królewnę przed złym Zbójem Madejem. Sympatyczne postaci, przyjazne lalki, zaskakująca scenografia, rytmiczne piosenki – bajkowa atmosfera, która na pewno zaczaruje najmłodszych. Przedstawienie o tym jak być sobą — Tomcio Paluszek staje się odważny, a Królewna przestaje być kapryśna.

reżyseria: Witold Mazurkiewicz
scenografia: Jerzy Rudzki
muzyka: Krzesimir Dębski
asystent reżysera: Piotr Tomaszewski
aktorzy: Katarzyna Pohl, Włodzimierz Pohl, Radosław Sadowski, Tomasz Sylwestrzak

Przedstawienie dla dzieci od 3 lat. Bilety w cenie 20 zł do nabycia w kasach RCK.

KONKURS:

Aby wygrać podwójne zaproszenie na spektakl wystarczy odpowiedzieć na pytanie: czy Teatr Lalek Banialuka występował już kiedyś w Raciborzu? Rozstrzygnięcie konkursu 2 października.

Zwycięzca o wygranej zostanie powiadomiony drogą mailową. Zaproszenie będzie można odebrać 3 października przed spektaklem w kasie Raciborskiego Centrum Kultury.

Odpowiedzi konkursowe można przesyłać na adres: [email protected] W temacie maila wpiszcie "Tomcio Paluszek". W treści maila prosimy o podanie imienia i nazwiska. Nazwiska zwycięzców podamy 2 października.

 

Zwycięzca: Krzysztof Kapusta

 

Regulamin konkursu:
 
Wygrywa osoba/osoby, która jako pierwsza udzieli prawidłowej odpowiedzi. O wygranej decyduje kolejność zgłoszeń. Pod uwagę brane są tylko prawidłowe odpowiedzi wysłane drogą mailową sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wygranej drogą mailową na adres, z którego wysłano odpowiedź konkursową.

Nagroda powinna zostać odebrana w ciągu 7 dni od poinformowania o wygranej (wysłania powiadomienia). W przypadku nie odebrania nagrody organizator konkursu może wyłonić innego zwycięzcę lub przeznaczyć nagrodę na inne cele. Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora – firmę Raciborskie Media, SOFT-ib – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych

 

/p/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here