Szaleństwo zabiegów na Dniu Piękności w klubie „Strefa”

0

Zabiegi na twarz, stylizacja fryzur, pielęgnacja dłoni i paznokci. Klub dla Młodzieży "Strefa" z Raciborza zaprosił na Dzień Piękności.

Dzień Piękności organizowany zresztą w "Strefie" cyklicznie, po raz kolejny przyciągnął zarówno stałe "strefowiczki", jak i dziewczyny, które klub odwiedziły po raz pierwszy. – O akcji dowiedziałam się od koleżanek. W sumie przyszłam z myślą o samej akcji, ale okazuje się, że to fajne miejsce i myślę, że będę tu wpadać – stwierdziła 14-letnia Ola.

- reklama -

Karolinie najbardziej zależało na zabiegach na twarz. – Bardzo fajnie, że się coś takiego organizuje, można się sporo dowiedzieć – powiedziała. Jenifer przyszła do klubu, bo jest w trakcie zapuszczania włosów i chciałaby się nauczyć ich prawidłowej pielęgnacji. –  Czuję się bardziej pewna siebie, czuję, że mogę się podobać – skomentowała zabiegi.

 

 
 

 

Paznokciami uczestniczek akcji zajęła się Katarzyna Samek, a fryzurami Agnieszka Heider, wolontariuszka "Strefy", jeszcze uczennica Zespołu Szkół Zawodowych. – Usługi w profesjonalnym salonie fryzjerskim tanie nie są, a podczas naszych akcji dziewczyny mogą poeksperymentować z fryzurami na luzie i za darmo. A poza tym, to kolejny pomysł na to, jak zająć młodym ludziom czas, jak ich wyciągnąć z osiedla i przesiadywania na klatkach schodowych – dodała Agnieszka.

Do dziewcząt, które mogły się pochwalić najbardziej spektakularną metamorfozą, trafiły upominki ufundowane przez drogerię Hebe. Klub dla młodzieży "Strefa" to miejsce różnego rodzaju inicjatyw, spotkań i zajęć (m.in. hip-hop, modelarskie, dziennikarskie, techniczno-plastyczne, wokalne). Do dyspozycji są też rowery, paintball, siłownia, bilard, kawiarenka komputerowa.  Wszystkie zajęcia są bezpłatne i dofinansowane przez Urząd Miasta Racibórz.

Szczegóły dostępne w Klubie "Strefa" przy ul. Żółkiewskiego 22 w Raciborzu osobiście, telefonicznie: 32 419 92 91, 502 089 680, albo mailowo: [email protected] Odwiedź też stronę http://www.pomocnadlon.raciborz.com.pl.

/Stowarzyszenie "Pomocna Dłoń", publ.p/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here