Wernisaż wystawy Bez barier w galerii GWARA

0

W galerii GWARA, mieszczącej się w bibliotece na ul. Kasprowicza 12, odbył się wernisaż wystawy „Bez barier” raciborskiego Stowarzyszenia PERSONA na rzecz Promocji i Ochrony Zdrowia Psychicznego z okazji 15-lecia działalności.

 

- reklama -

Zobacz fotorelację z wernisażu >>>

 

W galerii GAWRA, mieszczącej się w bibliotece na ul. Kasprowicza 12, odbył się wernisaż wystawy „Bez barier” raciborskiego Stowarzyszenia PERSONA na rzecz Promocji i Ochrony Zdrowia Psychicznego z okazji 15-lecia działalności.

Dla wszystkich osób związanych w jakikolwiek sposób ze Stowarzyszeniem, spotkanie w bibliotece było pełną wzruszeń podróżą przez 15 lat trudów, ale przede wszystkim pięknych chwil, cudownych inicjatyw, projektów, konferencji czy szkoleń. Życzymy PERSONIE kolejnych lat tak owocnej działalności i samych sukcesów!

Goście wernisażu, jako pierwsi mieli okazję podziwiać wystawę prac członków stowarzyszenia, bardzo różnorodną pod względem tematycznym, jak i sposobu wykonania. Królował decoupages i scrapbooking, malarstwo, rysunek i prace wykonane szydełkiem.

Wystawę można oglądać w Galerii Gawra w godzinach pracy biblioteki.

/publ.d/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here