„Sto lat” dla Kubusia Puchatka w bibliotece!

0

Urodziny Kubusia Puchatka odbyły się 14 października. Impreza organizowana jest w rocznicę wydania pierwszej książki o Kubusiu Puchatku.

"Jestem Misiem o Bardzo Małym Rozumku i długie słowa sprawiają mi wielką trudność…" dlatego w imieniu Kubusia Puchatka, raciborska biblioteka zaprosiła dzieci na jego wielkie urodzinowe przyjęcie. Urodziny odbyły się tradycyjnie 14 października, czyli w rocznicę wydania pierwszej książki o Kubusiu Puchatku autorstwa A.A. Milne`a. W Stumilowym Lesie – bibliotece przy ul. Kasprowicza 12 na małych gości czekało szereg atrakcji – wesołe brykanie, literackie zagadki na dywanie i latawców majstrowanie!

- reklama -

 

 

Ale jak to z Misiem bywa…szybko się męczy i musi odpocząć, a jak wiadomo najlepiej odpoczywa się przy ulubionej lekturze, dlatego wszyscy mieszkańcy Stumilowego Lasu przeczytali dzieciom kubusiową bajkę. A co z prezentem? Jak mawiał nasz Miś: „Sztuka dawania podarunku polega na tym, aby ofiarować coś, czego nie można kupić w żadnym sklepie”, dlatego Kubuś bardzo się ucieszył z własnoręcznie wykonanych prezentów, które otrzymał od dzieci. Puchatek jest także niezłym łakomczuszkiem i na jego urodzinach nie mogło zabraknąć małego co nieco, czyli przepysznego tortu. Nasz Kubuś, mimo swoich 89 lat wciąż lubi dobrą zabawę, dlatego machając gościom na pożegnanie już zapraszał wszystkich za rok.

/Biblioteka, publ.p/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here