PERSONA świętowała 15-lecie na Zamku Piastowskim

0

Konferencja została zorganizowana z okazji 15-lecia Stowarzyszenia PERSONA na rzecz Promocji i Ochrony Zdrowia Psychicznego z siedzibą w Raciborzu.

 

- reklama -

 

 

„Zdrowie psychiczne od juniora do seniora – zagrożenie i profilaktyka w kontekście wyzwań cywilizacyjnych” – to tytuł konferencji, która odbyła się w piątkowe popołudnie 16 października 2015 r. w sali konferencyjnej na Zamku Piastowskim w Raciborzu. Została zorganizowana z okazji 15-lecia Stowarzyszenia PERSONA na rzecz Promocji i Ochrony Zdrowia Psychicznego z siedzibą w Raciborzu. W wydarzeniu wzięło udział blisko 60 osób.

Konferencję uświetnił montaż słowno – muzyczny pt. „Serenada czterech pór roku” w wykonaniu członków Stowarzyszenia i artystów Amatorskiego Teatru Dla Dorosłych „Na Zamku”. Konferencję poprowadził raciborzanin Mirosław Kotowicz, aktor Śląskiego Teatru Lalki i Aktora „Ateneum” w Katowicach. Znany również  z serialu TV Polsat „Pierwsza Miłość”. W swoim dorobku artystycznym ma również takie tytuły jak: „Plebania”, „Święta Wojna”, „Pręgi” czy „Tylko Miłość”.

 

zamekpiastowski.pl

publ. /ps/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here