Grzegorz Kolasa Mistrzem Polski Weteranów w zapasach

0

Raciborzanin Grzegorz Kolasa wywalczył w Warszawie złoty medal podczas 10. Otwartych Mistrzostw Polski Weteranów w zapasach w stylu klasycznym.

 

- reklama -

 

 

Na zawodach w stolicy były zawodnik raciborskiej Unii okazał się najlepszy w kategorii wagowej  do 110 kilogramów w grupie wiekowej powyżej 45. roku życia. W decydującej walce p. Grzegorz pokonał byłego zawodnika warszawskiej Legii – Jacka Sidorowicza.

 

Grzegorz Kolasa to raciborski przedsiębiorca, a przede wszystkim zagorzały kibic zapasów. Każdego roku jeździ z naszą reprezentacją na Mistrzostwa Europy i Świata oraz inne ważne zawody międzynarodowe. W młodości trenował zapasy w raciborskiej Unii.

 

– Zawody w Warszawie były moim pierwszym oficjalnym startem po blisko 30 latach. Przez cały ten czas trenowałem zapasy amatorsko – mówi złoty medalista. W tym miejscu bardzo chciałbym podziękować prezesowi MKZ Unia Racibórz – Grzegorzowi Pieronkiewiczowi za możliwość przygotowania się do zawodów na obiektach klubowych, a Piotrowi Smołce za to, że był moim wymagającym sparingpartnerem – dodał Grzegorz Kolasa.

 

publ. /ps/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here