Konkurs: wygraj książkę dla dzieci „Błyskotka i jej domek”

0

Weź udział w konkursie portalu raciborz.com.pl oraz Domu Książki i wygraj książkę "Błyskotka i jej domek. Bajki pełne blasku". ROZSTRZYGNIĘTY

Do wygrania książka:

- reklama -

 

"Błyskotka i jej domek. Bajki pełne blasku"

Bajki pełne blasku to seria, którą polubią wszystkie małe dziewczynki. W tym tomie wróżka Błyskotka chciałaby mieć nowy domek. Co z tego wyniknie? Przekonajcie się sami.

 

 

KONKURS:

 

Aby wygrać książkę, którą ufundował dla Was Dom Książki z Raciborzu , należy rozwiązać zagadkę:

 

Jest sroga pani na świecie, znasz ją dobrze miłe dziecię. Ma trzech synów:
Pierwszy – ostry, w uszy szczypie.
Drugi – miękki, chociaż dobry białe płatki w oczy sypie.
Trzeci – twardy, jak szkło gładki.
Nazwij synów, nazwij matkę i już całą masz zagadkę.

Odpowiedzi konkursowe można przesyłać na adres: [email protected]rz.com.pl. W temacie maila wpiszcie "Błyskotka i jej domek. Bajki pełne blasku". W treści maila prosimy o podanie imienia i nazwiska. Nazwiska zwycięzców podamy 9 grudnia. Nagrodę będzie można odebrać w księgarni "Dom Książki" w Raciborzu (Rynek).

 

Zwycięzca:

Adam Kumański

 

 

 

 

Regulamin konkursu:
 
Wygrywa osoba/osoby, która jako pierwsza udzieli prawidłowej odpowiedzi. O wygranej decyduje kolejność zgłoszeń. Pod uwagę brane są tylko prawidłowe odpowiedzi wysłane drogą mailową sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wygranej drogą mailową na adres, z którego wysłano odpowiedź konkursową.

Nagroda powinna zostać odebrana w ciągu 7 dni od poinformowania o wygranej (wysłania powiadomienia). W przypadku nieodebrania nagrody organizator konkursu może wyłonić innego zwycięzcę lub przeznaczyć nagrodę na inne cele. Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora – firmę Raciborskie Media, SOFT-ib – zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. nr 133, poz. 883) – w celach marketingowych.

 

/p/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here