Spotkanie autorskie z Przemysławem Wilczyńskim

0

20 listopada o godz. 18.00 w bibliotece przy ul. Kasprowicza 12 w Raciborzu odbędzie się spotkanie autorskie z Przemysławem Wilczyńskim.

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Raciborzu zaprasza na spotkanie z Przemysławem Wilczyńskim – raciborzaninem, na co dzień pracownikiem Starostwa Powiatowego, prywatnie miłośnikiem wypraw górskich i rowerowych. Jak mówi, od lat z różnym skutkiem poszukuje życiowego spełnienia. Publikował opowiadania w „Magazynie Fantastycznym” i relacje z podróży w „Zalewie Kultury”. W 2015 roku wydał swoją debiutancką powieść "Malarz obłędu" – znakomity kryminał z Raciborzem w tle.

- reklama -

 

 

 

"Malarz obłędu" to wnikliwe studium manipulacji, która doprowadza do obłędu… Intrygująca i trzymająca w napięciu fabuła oraz charyzmatyczne postacie z krwi i kości. Młody dziennikarz, marzący o sławie i bogactwie, otrzymuje od losu życiową szansę. Właściciel dużego wydawnictwa, zainteresowany wydaniem biografii seryjnego mordercy i gwałciciela osadzonego w zakładzie karnym w Raciborzu, kładzie na stole zaliczkę, obok której nie można przejść obojętnie. Dziennikarz, Jan Kowalski, nawiązuje kontakt z przestępcą, licząc, że wydanie książki przyniesie mu uznanie środowiska oraz duże pieniądze. Wciągany w świat psychopaty, zatraca kontakt z rzeczywistością, a kiedy zaczyna mieć wątpliwości – na odwrót jest już za późno. Czy miłość okaże się silniejsza od fascynacji złem i traumatycznej przeszłości? (źródło: soniadraga.pl).

Spotkanie odbędzie się w najbliższy piątek 20 listopada o godz. 18:00 w bibliotece przy ul. Kasprowicza 12. Wstęp wolny.

/publ.p/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here