Konkurs: wygraj bilet na Kabaret Skeczów Męczących!

0

Weź udział w konkursie i wygraj podwójne zaproszenie na występ Kabaretu Skeczów Męczących w Wodzisławskim Centrum Kultury. ROZSTRZYGNIĘTY

Kabaret Skeczów Męczących wywodzi się z Kielc. Do tej pory panowie stworzyli cztery programy autorskie: „TV Mecząca”, „Ewolucja”, „Aluminiowe Wiadro” i „Pan Bożenka”. Z każdym zdobyli mnóstwo nagród i wyróżnień, a zapowiadają, że to jeszcze nie koniec. Na scenie charakteryzują się ogromną werwą i radością tworzenia. Nie stronią od improwizacji i zabawy z widzem, dzięki czemu ich widowisko jest niesamowicie śmieszne i dynamiczne. Bardzo szybko podbijają serca publiczności w całym kraju,  koncertując w całej Polsce. Coraz częściej pojawiają się też w telewizji. Mają dzięki temu wierne grono fanów – powstają nawet oficjalne fankluby Kabaretu Skeczów Męczących, które zrzeszają coraz większą liczbę miłośników dobrej rozrywki.

- reklama -

 

 

 
Kabaret Skeczów Męczących wystąpi
12 grudnia o godz. 17.00 w Wodzisławskim Centrum Kultury.
 

 

 

 

KONKURS:

Aby wygrać podwójne zaproszenie na występ Kabaretu Młodych Panów należy odpowiedzieć na pytanie: W którym roku wydane zostało DVD Kabaretu Skeczów Męczących pt. "Śmiechosteron"? Odpowiedzi można przesyłać na adres [email protected] do 9 grudnia. W tytule wiadomości proszę wpisać "Kabaret Skeczów Męczących", a w treści podać swoje imię i nazwisko.

Bilety będzie można odebrać przed występem w kasie Wodzisławskiego Centrum Kultury.

 

Zwycięzca : Łukasz Skiba

Regulamin konkursu:
 
Wygrywa osoba/osoby, która jako pierwsza udzieli prawidłowej odpowiedzi. O wygranej decyduje kolejność zgłoszeń. Pod uwagę brane są tylko prawidłowe odpowiedzi wysłane drogą mailową sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem. Zwycięzca konkursu informowany jest o wygranej drogą mailową na adres, z którego wysłano odpowiedź konkursową.

Nagroda powinna zostać odebrana w ciągu 7 dni od poinformowania o wygranej (wysłania powiadomienia). W przypadku nieodebrania nagrody organizator konkursu może wyłonić innego zwycięzcę lub przeznaczyć nagrodę na inne cele. Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora – firmę Raciborskie Media, SOFT-ib – zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. nr 133, poz. 883) – w celach marketingowych.

 

/p/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here