Straż Graniczna pomogła spełnić marzenie małego Kacpra

0

5 grudnia w Komendzie Śląsko-Małopolskiego Oddziału Straży Granicznej gościł 11-letni Kacper podopieczny Fundacji "Mam Marzenie", który marzył o sprawdzeniu swych umiejętności na prawdziwej strzelnicy.

 

- reklama -

 

 

Fundacja "Mam Marzenie", która zwróciła się do Komendanta  Śląsko-Małopolskiego Oddziału Straży Granicznej płk. SG Jacka Gartmana o pomoc w realizacji marzenia małego  Kacpra, zajmuje się spełnianiem marzeń dzieci w wieku 3-18 lat, cierpiących na choroby zagrażające ich życiu. Dostarcza chorym dzieciom i ich rodzinom niezapomnianych wrażeń, które pozwolą choć na chwilę zapomnieć o cierpieniu, wniosą w ich życie radość, siłę do walki z chorobą i nadzieję na przyszłość.

Zmagający się z chorobą onkologiczną 11-letni Kacper przyjechał na strzelnicę wraz ze swoimi rodzicami i rodzeństwem, wolontariuszami Fundacji oraz ze swoimi ulubionymi bohaterami kreskówek – ekipą Scooby Doo.

Chłopiec miał możliwość sprawdzić swoje umiejętności na trenażerze laserowym oraz strzelając z broni pneumatycznej. Pod bacznym okiem funkcjonariusza straży granicznej Kacper mógł również samodzielnie ładować amunicję do magazynka oraz wyczyścić broń. Na pamiątkę wizyty mały marzyciel otrzymał świąteczny upominek.

 

publ. /ps/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here