Krzywa Alternatywa w pszowskim MOK-u

0

 Laureat wielu konkursów i przeglądów, uczestnik III edycji Must Be The Music – Tylko Muzyka, programu "Kawa czy Herbata?", "Się kręci" oraz Festiwalu Life Festiwal Oświęcim 2011 koncertował w pszowskim MOK-u.

Skład zespołu skrystalizował się w 2005 roku i jest składową osób, które mają za sobą doświadczenie w różnych gatunkach muzycznych, dlatego w efekcie końcowym słychać elementy rocka, reggae i ska.
 
Krzywa Alternatywa ma na swoim koncie osiągnięcia, które zapisały się mocno w historii zespołu. Między innymi:  
 
Finalista krajowy międzynarodowego festiwalu Emergenza 2015,
Ambasador kultury miasta Oświęcim,
W lipcu 2015 roku Krzywa Alternatywa zagrała na festiwalu „Najcieplejsze Miejsce na Ziemi”,
W czerwcu 2011 roku Krzywa Alternatywa zagrała na Life Festiwal Oświęcim – Festiwal dla Pokoju organizowany przez Darka Maciborka z RMF FM,
 W sierpniu 2011 zespół wystąpił w programie telewizyjnym "Kawa czy herbata",
 Uczestnik trzeciej edycji programu Must Be The Music 2012,
 Występ w programie "Się kręci",
Laureat przeglądu „Rockosz”- Bielsko Biała,
 Laureat przeglądu „Liść Platana”- Andrychów,
Finalista Maj Music Festiwal w roku 2009,
Laureat przeglądu zespołów rockowych w Wadowicach,
Laureat pszczyńskiego Żubrowiska.
 
 
W 2012 roku zespół wydał swoją debiutancką płytę pt. "To ja człowiek", na której znalazło się 10 autorskich utworów, m.in.: "Maaffa", "Pokój", "Miasto moje Oświęcim", do którego powstał również klip video.  
 
We wrześniu 2012 roku na obchodach Święta Miasta Oświęcim, zespół Krzywa Alternatywa otrzymał od Prezydenta Oświęcimia – Janusza Chwieruta tytuł "Ambasadora Kultury Miasta Oświęcim". W grudniu 2012 wydany został teledysk do utworu "Unia Oświęcim", promujący Oświęcimski Klub Hokejowy. W 2014 roku zespół nagrał teledysk do autorskiego utworu „Taki dzień jak co dzień".
 
W 2015 roku zespół wziął udział w Międzynarodowym Festiwalu Emergenza, gdzie po przebrnięciu 3 etapów koncertowych, dostał się finału konkursu, który odbył się w Warszawie.
 
Dzięki niesamowitej energii, barwnej i bogatej w instrumenty sekcji dętej, zespół daje gwarancję świetnej zabawy na wysokim poziomie niezależnie od okazji, a nawet pogody.
 
Skład zespołu: Przemysław ”Przemo” Kowalski  – wokal, Mirosław „Soban” Sobanik – gitara solowa + wokal, Dariusz „Darol” Rogulski – gitara solowa, Piotr „Pietia” Sikora – gitara basowa + teksty, Marcin „Kurczu” Kurcz  – instrumenty klawiszowe, Kamil Zajda – trąbka,  Michał Kozioł – saksofon tenorowy, Kacper Boroń – puzon, Robert „Harnaś” Harmata – perkusja.
 
  
Źródło: Krzywa Alternatywa
www.krzywaalternatywa.eu 
 
 
publ. /ma/ 
 
- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here