Meteorytowy koncert Tabu w Pszowie

0

Meteory – tak brzmi tytuł czwartej już płyty wodzisławskiej grupy Tabu. Zespół wystąpił w sobotę 12 grudnia w pszowskim MOK-u.

Koncert zgromadził liczną publiczność, również pojawiły się osoby z dziećmi.  W pierwszej godz. atmosferę podgrzewała Krzywa Alternatywa – zespół z Oświęcimia, grający żywiołową mieszankę rocka, reggae i ska.
 
Następnie na scenie pojawił się zespół Tabu. Wystąpił w składzie:  Rafał Karwot (wokal),  Marcin Suchy (gitara i wokal),  Kamil Machulec (gitara),  Marcin Kisiel (perkusja),  Łukasz Kulikowski (gitara basowa), Adrian Burczy (instrumenty klawiszowe),  Kacper Skoneczny (trąbka),  Radosław Drobczyk  (saksofon),  Marcin Nyrek (puzon). Gatunek muzyczny to modern reggae.
 
W związku z wydaniem nowego albumu zatytułowanego Meteory zespół TABU wyruszył w trasę koncertową. Ostatni koncert trasy METEORY TOUR 2015  odbył się w Pszowie. 
 
Zespół promuje swoją nową płytę Meteory.  Płyta w zamierzeniach artystów ma być muzyczną podróżą między niebem a ziemią. Spore pokłady emocji, moc muzycznego przesłania, gorzkie prawdy życiowe, szczypta ironii – wszystko to wyraża nowa płyta wodzisławskiej grupy.
 
 Album Meteory ukazał się w październiku 2015 roku. Jest to czwarta studyjna płyta zespołu. Jak mówią: – Tradycji stało się zadość. Album jest pełen wycieczek po muzycznych stylach, jednak łączy je reggae`owa pulsacja. Spodziewajcie się ogromnej dawki szczerych emocji, które towarzyszyć Wam będą podczas spotkania z tym krążkiem. To będzie muzyczna podróż pomiędzy niebem a ziemią. Każda z piosenek jest osobną historią, prowadzi swoje własne życie, jednak razem tworzą mieszankę o wspólnym fundamencie. Jest nim siła, moc muzycznego przesłania oraz charyzma i prawda życia przekazywana w tekstach. 
 
 Oprócz premierowych piosenek na koncercie można było usłyszeć stare sprawdzone hity, takie jak: “Tyle mam”, “Sarny”, “Jak dobrze cię widzieć” czy “Nie chcę umierać" i inne.
 
 
 

 

 
 
 
 
publ. /ma/
- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here