Kabaret Moralnego Niepokoju ponownie w Raciborzu

1

Jeden z najpopularniejszych polskich kabaretów w lutym wystąpi w Raciborskim Centrum Kultury z programem "Jerzyk dzisiaj nie pije".

 

- reklama -

 

"Jerzyk dzisiaj nie pije" to program Kabaretu Moralnego Niepokoju, w skład którego wchodzi znana m.in. z serialu "Złotopolscy" czy "Przyjaciółki" Magdalena Stużyńska.

Spektakl (oficjalna premiera odbyła się w listopadzie 2014 roku) jest typowym dla warszawskiej grupy zbiorem skeczy i piosenek, które tworzą panoramę współczesnej Polski i Polaków. Wśród nich znajdują się niewątpliwe hity, takie jak: "Palenie" – rozmowa dwóch właścicieli psów, która obiera nieoczekiwany obrót, "Odrabianie lekcji" – coś, co przeżył każdy z nas jako dziecko lub rodzic oraz tytułowy "Jerzyk dzisiaj nie pije" – czyli, co robić, gdy na imieninach żona zabrania mężowi napić się z kumplami.

 

Bywa inteligentnie, bez przerwy za to jest śmiesznie. Co więcej, spektakl jest na tyle kulturalny (jedno nieładne słowo na prawie dwie godziny programu), że można przyjść z dziećmi.

 

Warto zobaczyć najnowszy spektakl KMN z jeszcze jednego powodu, a mianowicie jego twórcy nie będą w przyszłości ani młodsi, ani chudsi niż teraz.

Raciborskie Centrum Kultury RDK przy ul. Chopina 21.

Bilety w cenie 60,- 55,- 50,- 45,- 40,- do nabycia w kasie RCK RDK przy ul. Chopina 21
(wt.-czw. 14.30-18.30, pt. 10.00-14.00 i 16.00-20.00) tel. 32 412 32 45

 

/ps/

- reklama -

1 KOMENTARZ

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here