Smerfy z Przedszkola w Nędzy uratowały magię świąt!

0

W Przedszkolu w Nędzy odbyło się świąteczne spotkanie z niespodziankami; był opłatek, składano sobie życzenia. Poza tym wspólne kolędowanie i rozmowy o tym, jak spędza się święta w domach przedszkolaków z Nędzy.

Sala Smerfów tętniła prawdziwie świąteczną atmosferą. Ale…pomiędzy kolorowymi lampkami, zapachem pysznych pierniczków i akordami kolęd przewijało się pytanie psotnych diabełków: „Jak zrujnować magię świąt..?". Diabełkom udało się nawet zniszczyć ozdoby choinkowe, którymi dzieci miały przystroić przedszkolne drzewko. Na szczęście aniołki wszystko naprawiły, a diabełki dały się przekonać, że święta można polubić…

- reklama -

Paniom z Przedszkola w Nędzy nigdy nie brakuje pomysłów na ciekawe przedstawienia. W rolach głównych oczywiście przedszkolaki, a widownia złożona ze wzruszonych rodziców. Na świątecznym spotkaniu w grupie Smerfów nie zabrakło pastorałek i świątecznych piosenek. – I co najważniejsze, udało się uratować magię świąt, więc w tym roku  odbędą się bez najmniejszych kłopotów! – uśmiecha się wychowawczyni Małgorzata Procek. Wzruszające spotkanie zakończyła kolęda „Cicha noc” śpiewana przez Smerfy w trzech językach.

– Pragniemy złożyć rodzicom gorące podziękowania za pomoc w organizacji kiermaszu bożonarodzeniowego oraz spotkań świątecznych. A w imieniu dzieci i wszystkich pracowników przedszkola pragniemy złożyć wszystkim najpiękniejsze świąteczne życzenia – dodała wychowawczyni.

 

 

Źródło: UG Nędza

publ. /ma/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here