Raciborzanie w „Pytaniu na śniadanie”

0

We wtorek 29 grudnia ok. godz. 10:40 w popularnej audycji  „Pytanie na śniadanie” w programie TVP 2, w ramach cyklu  „Klub 50 plus zawsze w formie” wystąpili aktorzy Teatru  „Na Zamku”.

„Klub 50 plus – zawsze w formie!” – to ogólnopolska akcja społeczna skierowana do dojrzałych osób w średnim wieku. Prowadzi ją Mariola Bojarska-Ferenc, pomysłodawczyni akcji, dziennikarka, ekspert z dziedziny fitness i zdrowego stylu życia. W każdy wtorek Mariola Bojarska-Ferenc prezentuje kolejne gorące tematy, spotkania z klubowiczkami, inspirujące, niesamowite historie czy metamorfozy.

Nagranie do programu odbyło się w dawnej siedzibie Piastów 9 grudnia. Zamkowi artyści w swoim dorobku mają liczne spektakle: teatralne, rozrywkowe, patriotyczne i okolicznościowe.

- reklama -

Autorką scenariusza większości przedstawień jest Teresa Okaj – polonistka, instruktorka teatru, kultury żywego słowa i regionalizmu, natomiast o oprawę muzyczną dba Łukasz Jerzy Porwoł – muzyk, autor wielu programów artystycznych wystawianych w regionie.

 Źródło: Zamek Piastowski w Raciborzu
publ. /ma/

 

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here