Konferencja w Katowicach z udziałem prezesa Funduszu

Śląskie Forum Inwestycji, Budownictwa, Nieruchomości było okazją do dyskusji m.in. na temat rewitalizacji miast na terenie województwa śląskiego.

Andrzej Pilot, prezes Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach wziął udział w VIII Śląskim Forum Inwestycji, Budownictwa, Nieruchomości trwającym w Katowicach. W ramach przedsięwzięcia programowego – "Rewitalizacja osiedli mieszkaniowych i miast" temat konferencji obejmował także: "Wymogi techniczne i technologie modernizacji energetycznej budynków mieszkalnych i użyteczności publicznej". Celem przedsięwzięcia jest wsparcie uczestników w dążeniu do uzyskania wymiernych korzyści ekonomicznych, środowiskowych i społecznych, dzięki wdrażaniu programu termomodernizacji budynków mieszkalnych i użyteczności publicznej.

- reklama -

 

Podczas sesji tematycznej przedstawiciele WFOŚiGW w Katowicach przedstawili informacje na temat realizacji programu kompleksowej likwidacji niskiej emisji na terenie konurbacji śląsko–dąbrowskiej ze środków UE 2014-2020 oraz dofinansowania termomodernizacji budynków ze środków własnych Funduszu.

 

 

"Treści zawarte w publikacji nie stanowią oficjalnego stanowiska organów Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach". 

————————————————

 Zobacz również inne materiały o tematyce ekologicznej na:

 /ic/

 

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here