Zuchy biegły po gwiazdki

0

Raciborskie zuchy ze Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej spędziły sobotę w lesie w Szymocicach. Tam wykonywały różne zadania, za które otrzymywały gwiazdki. Zobacz zdjęcia.

18 czerwca raciborskie zuchy ze Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej udały się do szymocickiego lasu, aby sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności w biegu po gwiazdkę.

- reklama -

Każdy zuch może zdobyć trzy gwiazdki i aby tego dokonać musi wykonać szereg zadań. W sobotę po całym roku ciężkiej pracy zuchy stawiły czoła ostatniemu wyzwaniu — biegowi, który miał sprawdzić ich umiejętności. Ponieważ zuch jest dzielny, więc każdy samodzielnie poruszał się po leśnej ścieżce do różnych punktów, gdzie musiał wykazać się m.in. znajomością Prawa Zucha, umiejętnością przyszycia guzika, dobra pamięcią i celnością.

 

Wszystkie zuchy bardzo szybko wędrowały z punktu do punktu, próbując jak najszybciej ukończyć bieg i zdobyć jak najwięcej punktów. Ponieważ pogoda dopisała, po skończonym biegu był również czas na zabawę i schłodzenie w pobliskiej rzecze.

Wszyscy z uśmiechami wrócili do domu, a przyznanie zdobytych gwiazdek odbędzie się na ostatniej zbiórce zuchowej w tym roku szkolnym w piątek.

Arkadiusz Tobiasz

 

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here