Zakończyła się Trzecia Edycja Programu TalentowiSKO

0

Grzegorz Swoboda, który jest uczniem CKZiU nr 1 w Raciborzu został laureatem Trzeciej Edycji Programu TalentowiSKO.

- reklama -

Do tegorocznej edycji konkursów Programu TalentowiSKO 2015/2016 przystąpiło ponad 36 000 uczniów z blisko 300 szkół podstawowych i gimnazjalnych oraz prawie 50 uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych realizujących Program pod patronatem Banków Spółdzielczych z Grupy BPS. Uczniowie szkół ponadgimnazjalnych zgłaszali do konkursu „Inkubator szkolnych biznesów” pomysły na własny biznes. Do konkursu zgłosili się również uczniowie CKZiU nr 1 w Raciborzu . Na etapie regionalnym wygrał Grzegorz Swoboda zdobywając II miejsce.

W maju obradowały Komisje Regionalne, które wyłoniły laureatów na etapie regionu. 7 czerwca Komisja Krajowa wyłoniła spośród nich zwycięzców na szczeblu centralnym. W Komisjach zasiadali przedstawiciele Kuratoriów Oświaty, Krajowej Rady Spółdzielczej, Krajowego Związku Banków Spółdzielczych, Fundacji Rozwoju Spółdzielczości Uczniowskiej, Towarzystwa Przyjaciół Dzieci, Banków Spółdzielczych z Grupy BPS oraz Banku BPS.

 

24. czerwca o godz. 8.30 na zamku zostanie wręczony dyplom oraz symboliczny czek o wartości 1.500 zł dla Grzegorza Swobody  ucznia  CKZiU nr 1 w Raciborzu  laureata Trzeciej Edycji Programu TalentowiSKO. Uczeń CKZiU nr 1 w Raciborzu, Grzegorz Swoboda zgłosił się do Banku Spółdzielczego w Raciborzu i to właśnie z rąk przedstawiciela tej placówki otrzyma nagrodę. Jest to z pewnością wielkie wyróżnienie dla samego laureata oraz dla Banku Spółdzielczego w Raciborzu, który jako jedyny w regionie wspiera i docenia talenty.

/jk/ 

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here