
Na boiskach obok basenu w Oborze odbyły się Mistrzostwa Raciborza w Siatkówce Plażowej. Zobacz zdjęcia z meczów.
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Raciborzu zorganizował dziś Mistrzostwa Raciborza w Siatkówce Plażowej, które jednocześnie były turniejem eliminacyjnym do Mistrzostw Śląska w Siatkówce Plażowej. Udział wzięły 22 pary. Patronat nad rozgrywkami objął Śląski Związek Piłki Siatkowej.
Najlepsze pary:
1. Piotr Zawadzki (Sosnowiec)/Mikołaj Grobelny (Dąbrowa Górnicza)
2. Rafał Zając (Studzin)/Rafał Borkowski (Mikołów)
3. Maciej Madej/Kacper Ledwoń (Jastrzębie-Zdrój)
4. Tomasz Winiarsk/i/Szymon Tworzydło (Tychy)
Najlepsza raciborska para: Tomasz Błaszczok / Mateusz Władarz
/kp/




![Widowisko „nie z tej Ziemi”. Gwiazdka Serc rozbłysnęła po raz 22. [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/gwiazdka-serc.jpg)


![Przedświąteczne rękodzieło w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA] Przedświąteczne rękodzieło w raciborskiej bibliotece](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/warsztaty-swiateczne-boze-narodzenie.jpg)




![Uroczyste obchody 70-lecia Przedszkola nr 10 w Raciborzu [ZDJĘCIA] Uroczyste obchody 70-lecia Przedszkola nr 10 w Raciborzu](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/przedszkole-nr-10.jpg)
![Co czyta młodzież po obu stronach granicy? Polsko-czeskie seminarium w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/czy-mlodziez-w-czechach-czyta.jpg)
![Czy artysta ma prawo przekraczać granice? Debata na Stacji Młodych [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/11/debata-mlodych-stacja-mlodych.jpg)




![Tomasz Hynek nowym komendantem KPP w Raciborzu [ZDJĘCIA] Tomasz Hynek nowym komendantem KPP w Raciborzu](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/10/kpp-raciborz-komendant-tomasz-hynek.jpg)


