Miks przeszłości z przyszłością, czyli Intro Festival

9

W sobotnie popołudnie na Zamku Piastowskim rozpoczęła się trzecia edycja Intro Electronic Music Festival. Zobacz pierwszą część zdjęć z tego wydarzenia.

- reklama -

Gwiazdy muzyki elektronicznej, goście nie tylko z całej Polski, ale i zza granicy oraz mapping 3D na bryle kaplicy zamkowej – tak w skrócie wyglądała tegoroczna, trzecia już edycja Intro Electronic Music Festival.

 

Racibórz Zamek Piastowski Intro Electronic Music Festival.

Zobacz zdjęcia z Miks przeszłości z przyszłością, czyli Intro Festival

 

/kp/

- reklama -

9 KOMENTARZE

  1. [color=#6c6d72; font-family: „Segoe UI”, sans-serif; font-size: 13px; line-height: 16px]REWELEACJA!!! Jestem pod wrażeniem wszystkiego! Najbardziej profesjonalnie przygotowana impreza w mieście! Wszystkim organizatorom i tym, którzy mieli udział w zorganizowaniu tej imprezy DZIĘKUJĘ:-)!!! [/color]

  2. I w ten oto sposób Racibórz zrobił ogromny krok w kierunku dojrzałości. Brawo Odys!
    Czasem decyzje wymagają odwagi i jaj – brawo dla tych co zaufali i wydali zgody/pozwolenia.
    Krytyka zawsze będzie. Sztuka doceniana bywa z czasem 😉

  3. Wszystko było fajne, fajne zdjęcia wam wyszły. ALE robienie ich dosłownie wszędzie i jak jedzą ludzie jakieś fast foodowe rzeczy to juz lekka przesada 🙂 To tak na przyszłośc dla fotografów z „nasz racibórz”. Reszta była ok. Pozdrawiam.

  4. zapomniołch jak mosz na imie i nawet nie zdarzył żech powiedziec ci ze swietnie tanczysz bo twoj zazdrosny synek porwoł cie za ryńka iście poszli… tera ci godom żeś jes fajno dziołcha i pozdrowiom cie serdecznie. dozobaczynio.[img]upload/small_1intro fest 1.jpg[/img]

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here