W sobotę otwarcie plaży nad Odrą

0
lato, piasek

Moc atrakcji czeka raciborzan, którzy w przyszły weekend zjawią się na nadodrzańskich bulwarach. Będzie można poskakać na flybag, wziąć udział w spływach kajakowych czy posłuchać szantów.

- reklama -

W przyszłą sobotę plaża miejska, która jest częścią planowanych bulwarów nadodrzańskich, zostanie udostępniona dla mieszkańców. Otwarciu będzie towarzyszyć szereg atrakcji. Raciborzanie będą mogli zobaczyć seans kina letniego, potańczyć przy muzyce granej przez DJ-a, poczytać dobrą książkę i skorzystać z gastronomii. Jedną z atrakcji będzie również flybag, czyli wyskoki nad gigantyczną nadmuchiwaną poduszką. Poskakać będzie można w niedzielę w godz. 15.00-22.00.

Odbędą się również spływy kajakowe. W sobotę będzie można popłynąć do Dziergowic, natomiast w niedzielę spłynąć z wysokości śluzy przy Rafako do przystani. Udział w spływach jest bezpłatny. Szczegóły tutaj.

W niedzielę przed mieszkańcami wystąpi zespół Perspektywa Okolicy (godz. 16.50) oraz Szkocka Trupa (godz. 18.00). Ten ostatni w swoim repertuarze ma przede wszystkim szanty. Dodatkowo odbędą się seanse w ramach kina letniego – w niedzielę i poniedziałek od 21.00 do 23.00.

Na plaży każda chętna osoba będzie mogła skorzystać z kąpieli słonecznej na miejskim leżaku, zagrać w bule czy badmintona. Najmłodsi będą mogli pobawić się w piasku i na utrzymanym w marynistycznym stylu placu zabaw. Bardziej aktywni i nieco starsi podciągną się na urządzeniach do street workoutu. Na plaży znajdzie się też stacja do naprawy rowerów.

UM Racibórz
oprac. /kp/

- reklama -

Ogłoszenia PLUSYdlaBIZNESUWięcej ogłoszeń branżowych >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here