OSiR organizuje turniej tenisa ziemnego

2

18 września przy Zamkowej zostanie rozegrany turniej tenisa. OSiR zaprasza do udziału dzieci i młodzież oraz pasjonatów tenisa powyżej 35. roku życia.

- reklama -

OSiR Racibórz zaprasza dzieci i młodzież do udziału w turnieju tenisa ziemnego. Zawody zostaną w kategoriach: chłopcy i dziewczyny szkoła podstawowa oraz chłopcy i dziewczyny gimnazjum. Dla najlepszych zawodników przygotowano nagrody, puchary i dyplomy.

W turnieju mogą również wziąć udział „dojrzali tenisiści”, którzy będą mogli sprawdzić swoje umiejętności tenisowe w kategorii 35+.

Turniej zostanie rozegrany 18 września przy Zamkowej 4. Początek zawodów o godz. 10:00. Wstęp wolny.

OSiR Racibórz
oprac. /kp/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

2 KOMENTARZE

  1. Totalny idiotyzm, gdzie standardowa kategoria dla osób w wieku 20 – 30 lat.
    Nie ma to jak robić sobie turniej dla własnych dzieci oraz kolegów po 35 roku życia. Wstyd normalnie. Nie mówiąc już o zapisach na kort kryty gdzie codziennie są stałe rezerwacje więc nie można zamówić kortu a jak się człowiek przyjrzy to okazuje się że co drugra rezerwacja tzw stała zostaje niewykorzystana i kort stoi wolny.

  2. Dlaczego takie informacje pojawiają się zaledwie 5 dni przed organizacją turnieju? Przecież na 100% było to wiadome co najmniej na początku września.To tak jakby byl przeznaczony tylko dla wąskiego grona. A szkoda, bo wstęp byl wolny, do tej pory obowiazywało wpisowe na turnieje tenisowe

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here