
Kuźniański MOKSiR zaprasza na koncert Mate.o, który przedstawi utwory ze swojej ostatniej płyty „Pieśni naszych ojców”.
10 grudnia o godz. 18:00 w Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Kuźni Raciborskiej odbędzie się koncert Mate.o. Mate.o jest producentem i inicjatorem wielu wydawnictw muzycznych, w tym płyt dla dzieci. Jego muzyki nie sposób przypisać do jednego nurtu muzycznego. To po prostu „piosenka autorska”, w której słychać elementy folku, rhytm&bluesa, rocka, jazzu. Piosenki z niebanalną harmonią i tekstami, które znalazły swoich wielu odbiorców i wiernych fanów.
„Pieśni naszych ojców” są duchowym spadkiem, spisanym dziedzictwem minionych pokoleń ludzi wiary. Śpiewanie ich bez ożywionego doświadczenia więzi z Chrystusem, jest tylko piękną muzyką wziętą z historycznego skansenu tradycji Kościoła. Śpiewane z niezaspokojoną potrzebą wyrażania zachwytu i wychwalania Chrystusa, rozbrzmiewają duchowym objawieniem, które dzisiaj może stać się dla nas duchowym skarbem, z potencjałem wielokrotnego pomnożenia w kolejnych pokoleniach.
Bilety dostępne w budynku MOKSiRu przy ulicy Klasztornej 9: w przedsprzedaży 30 zł, w dniu koncertu 35 zł.
oprac. /kp/





![Skaza z Raciborza na podium Mistrzostw Polski w Artistic Show Dance [ZDJĘCIA] Skaza z Raciborza na podium Mistrzostw Polski Artistic Show Dance](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/zespol-skaza-raciborz.jpg)

![Świąteczny kiermasz w ruinach zamku w Tworkowie [ZDJĘCIA] Świąteczny kiermasz w ruinach zamku w Tworkowie](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/kiermasz-wielkanocny-tworkow-krzyzanowice.jpg)
![Zawodnicy Łamatora z medalami Pucharu Polski Południowej ADCC [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/lamator-raciborz.jpg)



![Powiatowe eliminacje Małego OKR w Raciborzu. Najlepsi wystąpią w Katowicach [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/konkurs-recytatorski-maly-okr.jpg)
![Magiczna noc w raciborskiej bibliotece. Dzieci przeniosły się do Narnii [ZDJĘCIA] Magiczna noc w raciborskiej bibliotece. Dzieci przeniosły się do Narnii](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/noc-z-andersenem-biblioteka.jpg)
![Polsko-czeskie spotkanie bibliotekarzy w Raciborzu [ZDJĘCIA] Polsko-czeskie spotkanie bibliotekarzy w Raciborzu](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/biblioteka-nie-ogranicza.jpg)
![Uczniowie z Roth poznają Racibórz i polskie tradycje wielkanocne [ZDJĘCIA] Uczniowie z Roth poznają Racibórz i polskie tradycje wielkanocne](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/Gymnasium-Roth.jpg)
![Protesty nie zatrzymały wycinki. Lipy zniknęły z cmentarza przy ul. Głubczyckiej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/lipy-cmentarz-glubczycka.jpg)






