Co w styczniu w raciborskiej bibliotece?

biblioteka mipbp racibórz

Jak co miesiąc biblioteka przygotowała mnóstwo atrakcji dla czytelników w każdym wieku. Najwięcej zajęć odbędzie się w czasie ferii.

Raciborska biblioteka zaprasza na zajęcia, warsztaty i spotkania. Oprócz tradycyjnych wydarzeń jak Akademia Czytelnicza, Klub Malucha czy Klub Przyjaciół Biblioteki na Ostrogu, odbędą się m.in. wernisaż wystawy „Układanie myśli”, spotkanie z aktorką Anną Seniuk i kurs komputerowy „Internet 55+”. Przygotowano konkursy: Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Ach, ta Astrid Lindgren!”, Konkurs Wiedzy „Więzień labiryntu” czy Rodzinny Konkurs Wiedzy „Czytał dziadek, czytał tata, czytasz ty? – „Muminki” Tove Jansson”.

- reklama -

W czasie ferii zimowych dzieci będą mogły brać udział w różnorodnych zajęciach codziennie w godz. 11:00-14:00. – Odwiedź z nami Aleję Gwiazd Walta Disneya! Będziemy tworzyć książeczki z bajkami, zaprojektujemy stroje dla księżniczek, poznamy podwodny świat i postacie nie z tej ziemi oraz zaprzyjaźnimy się ze zwierzakami (także dinozaurami!) – zaprasza biblioteka.

Szczegóły można znaleźć w grafiku.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here