Kortez Trio wystąpi w Raciborzu

1

Kortez, twórca hitu „Zostań”, wystąpi w Raciborskim Centrum Kultury w marcu.

24 marca o godz. 19:00 w sali widowiskowej Raciborskiego Centrum Kultury wystąpi Kortez, polski wokalista, kompozytor i muzyk. Bilety w cenie 45 zł, 60 zł i 80 zł do nabycia na ticketpro.pl i biletyna.pl oraz w salonach Empik, Media Markt i Saturn.

- reklama -

Kortez przedstawi materiał ze swojej debiutanckiej płyty „Bumerang”, która jest intymnym zbiorem opowiadań o miłości i jej braku. Przebojem stał się utwór „Zostań”, który długo utrzymywał się na Liście Przebojów Programu Trzeciego, a najwyżej był na trzecim miejscu.

Kortez to 26-letni kompozytor i wokalista pochodzący z Iwonicza. Ma wykształcenie muzyczn, gra na pianinie, puzonie i gitarze. Kilka lat temu zaczął śpiewać. W grudniu 2013 nie przeszedł precastingu do programu „Must Be the Music. Tylko muzyka”, jednak został zauważony przez Pawła Jóźwickiego, szefa wytwórni Jazzboy. 25 września 2015 ukazała się jego debiutancka płyta „Bumerang”.

Kortez obdarzony jest wyjątkowym, głębokim i lekko szorstkim głosem, z którego umiejętnie korzysta. Wysoki, małomówny o melancholijnym spojrzeniu. Godny zaufania. Mówi się o nim że, jest jednym z największych wschodzących talentów na polskim rynku.

oprac. /kp/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

1 KOMENTARZ

  1. Anonim

    Nietypowy projekt Korteza, który zazwyczaj występuje z zespołem lub solo. Tym razem prawdopodobnie chodzi o trio Kortez – Dawid Podsiadło – Artur Andrus.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here