Bal przebierańców i robótki ręczne w bibliotece

biblioteka racibórz

W ramach Klubu Malucha odbędzie się karnawałowa zabawa, natomiast w bibliotece na Żorskiej głównym tematem będą robótki ręczne.

Raciborska biblioteka, w której organizowane są baśniowe ferie z Waltem Disneyem, zaprasza do udziału także w innych wydarzeniach.

- reklama -

18 stycznia o godz. 9:00 w bibliotece na Ostrogu odbędzie się kolejne spotkanie Klubu Malucha. Tym razem najmłodsi będą mogli wziąć udział w karnawałowym balu przebierańców. Zabawa będzie zorganizowana dla dzieci w wieku 1,5-3 lat. – Zapraszamy do wspólnej, tanecznej zabawy i prosimy oczywiście o odpowiednie karnawałowe przebrania – mówi Jolanta Sienkiewicz, kierownik filii.

Biblioteka przy ul. Żorskiej 2 zaprasza natomiast na spotkanie osoby, które interesują się robótkami ręcznymi. Odbędzie się ono 19 stycznia o godz. 16:00. – W dalszym ciągu zajmiemy się promowaniem nowości książkowych, w które obfituje dzisiejszy rynek wydawniczy, poświęconych robótkom szydełkowym i na drutach. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do naszego szydełkowego grona! – zachęca Wiesława Rzeszowska z raciborskiej biblioteki.

klub malucha biblioteka ostrog

oprac. /kp/
fot. MiPBP w Raciborzu

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here