III Zimowe Warsztaty Artystyczne w MDK-u [ZDJĘCIA]

Młodzieżowy Dom Kultury w Raciborzu po raz trzeci organizuje zimowe warsztaty dla swoich wychowanków. Tym razem motywem przewodnim jest bajka Król Lew.

- reklama -

 

Od wczoraj w Młodzieżowym Domu Kultury dzieci intensywnie przygotowują się do finału zimowych warsztatów artystycznych „Nasza Bajka” zorganizowanych przez placówkę po raz trzeci. Motywem przewodnim tej edycji jest Król Lew. Najmłodsi biorą udział w warsztatach tanecznych, teatralnych, wokalnych, recytatorskich oraz plastyczno-rękodzielniczych.

W czwartek (19.01.2017) o godzinie 16.30 warsztaty zakończą się wielkim finałem – Wszystkie składowe części, które przygotowywaliśmy w czasie zajęć łączymy w jeden wielki spektakl na podstawie Króla Lwa. Dzieci śpiewające wykonają swoje interpretacje piosenek z bajki, będą recytowane fragmenty z książki. Dzieci również zatańczą tańce nowoczesne i towarzyskie oraz zaprezentują swe talenty aktorskie. Pani Regina Bernat czuwa, by wydarzenie ubrać w jedną spójną całość. Jest zresztą pomysłodawczynią tych warsztatów – mówi Agnieszka Busuleanu-Jaksik, dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury.

Wstęp na wydarzenie jest wolny. Mile wdziani są rodzice, dziadkowie dzieci oraz wszystkie osoby, które czwartkowy wieczór chciałby spędzić w niezwykłym, bajkowym świecie.

/mh/

Zdjęcia: Mateusz Herba

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here