Gala Szlachetnej Paczki w RCK [ZDJĘCIA]

gala szlachetnej paczki raciborz kuznia raciborska rck

W piątek w Raciborskim Centrum Kultury podziękowano wolontariuszom i wszystkim osobom, które pomogły w ostatniej edycji akcji Szlachetna Paczka.

W piątek w Raciborskim Centrum Kultury zorganizowano Galę Szlachetnej Paczki. Wydarzenie było okazją, by podziękować wszystkim, którzy zaangażowali się w akcję. Galę prowadzili liderzy Szlachetnej Paczki – Elżbieta Glenc z rejonu Kuźnia Raciborska i Tomasz Kuryłowicz z rejonu Racibórz.

- reklama -

Upominki otrzymało osiemnastu wolontariuszy. Liderzy podziękowali również władzom miast, instytucjom i wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do powodzenia akcji. – Nie ma lepszego celu, jak pomoc drugiemu człowiekowi – stwierdziła dyrektor RCK Joanna Maksym-Benczew, a prezydent Mirosław Lenk dodał, że człowiek nie jest wielki przez to, co posiada, ale przez to, w jaki sposób potrafi pomagać innym.

Dla wolontariuszy, darczyńców i sympatyków akcji wystąpił Zespół Taneczny Skaza, trio smyczkowe Appasionato, grupa Capoeira Porto De Minas i zespół Because Reasons.

Katarzyna Przypadło

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here