Łężczok. Wystawa fotografii Sebastiana Krupy

lezczok raciborz sebastian krupa

Na początku marca w raciborskim muzeum zostanie otwarta wystawa zdjęć Sebastiana Krupy przedstawiających rezerwat przyrody Łężczok.

3 marca o godz. 17:00 w Muzeum w Raciborzu odbędzie się wernisaż wystawy fotografii Sebastiana Krupy, raciborzanina, pasjonata fotografii przyrodniczej i krajobrazowej. Na wystawie znajdzie się kilkadziesiąt zdjęć pokazujących rok z życia rezerwatu przyrody Łężczok. – Wszystkie fotografie przedstawiające pejzaże, grzyby, rośliny i zwierzęta zostały wykonane na obszarze rezerwatu lub też przy jego granicy. Ani zwierzęta, ani rośliny nie przestrzegają bowiem granic administracyjnych i same wyznaczają swoje rewiry, które często wykraczają poza granice rezerwatu – opisuje swoją wystawę Sebastian Krupa.

- reklama -

Jak podkreśla autor, na fotografowaniu Łężczoka spędził kilka ostatnich lat. – Przez kolejne sezony próbowałem uwiecznić najpiękniejsze chwile z życia przyrodniczego w rezerwacie. Udało mi się to połowicznie – jak to w życiu najczęściej bywa. Ale pośród tysięcy zdjęć znajdzie się te kilkadziesiąt, które mogę państwu bez wstydu pokazać – pisze na swojej stronie internetowej.

Wystawę będzie można oglądać do końca marca.

fot. Sebastian Krupa
oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here