Inkubator Przedsiębiorczości: dotacje unijne i fundusze na start

inkubator przediębiorczości racibórz

W marcu Inkubator Przedsiębiorczości przygotował konsultacje dotyczące dotacji unijnych oraz szkolenie z pozyskiwania funduszy na start.

Inkubator Przedsiębiorczości w marcu będzie dyżurował w poniedziałki w godz. 13:00-15:00 oraz w środy i piątki w godz. 11:00-15:00. Zakres doradztwa: firma bez ZUS, modele biznesowe, instrumenty wsparcia dla osób podejmujących działalność gospodarczą oraz MSP, pozyskiwanie środków na działalność z Powiatowego Urzędu Pracy, środki na biznes w ramach sieci Aniołów Biznesu, Ventures Capital i Crowdfundingu oraz marketing i PR.

Oprócz tego przygotowano konsultacje i szkolenia. 11 marca w godz. 9:00-14:00 odbędzie się bezpłatne szkolenie dotyczące sposobów finansowania pomysłów na biznes poprzez takie instrumenty wsparcia jak dotacje na start, dotacje na doposażenie stanowisk pracy, crowdfounding, fundusze pożyczkowe, fundusze seed czy aniołowie biznesu. Natomiast 17 marca w godz. 10:00-13:00 będzie można wziąć udział w konsultacjach z doradcami Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich.

- reklama -

Inkubator Przedsiębiorczości działa przy ul. Batorego 7, pokój 4 (II piętro). Kontakt: 791 761 057 lub [email protected]

inkubator przedsiebiorczosci raciborz

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here