Wegańska Kuchnia Społeczna na Końcu Świata

Racibórz, Koniec Świata: Wegańska Kuchnia Społeczna

Podczas spotkania na Przystanku Kulturalnym Koniec Świata będzie można nie tylko skosztować wegańskich dań, ale również – wspomóc zwierzaki ze schroniska.

25 marca, po raz pierwszy w Raciborzu, na Przystanku Kulturalnym Koniec Świata odbędzie się Wegańska Kuchnia Społeczna. Zasady wzięcia udziału w spotkaniu są proste – należy przynieść wegańskie danie, którym będą mogli częstować się inni, albo zapłacić bilet wstępu w wysokości 12 zł.

- reklama -

Wegańska Kuchnia Społeczna będzie okazją nie tylko do skosztowania dań kuchni roślinnej czy porozmawiania o weganizmie i prawach zwierząt, lecz także – finansowego wsparcia Fundacji Tara – Schronisko Dla Koni. Podczas spotkania wspomóc można będzie również Schronisko Dla Zwierząt w Raciborzu, przynosząc na jego rzecz dary rzeczowe (w chwili obecnej najbardziej potrzebne są smycze, obroże i zielone farby antykorozyjne).

Początek pierwszej Wegańskiej Kuchni Społecznej zaplanowano na godz. 11:00.

/k/

- reklama -

2 KOMENTARZE

  1. Czernina z młodej co dopiero zabitej kaczuszki, potrawka z młodego króliczka, gicz cielęca w sosie własnym, gołebie grilowane z farszem i inne, mam nadzieję ,że nie zabraknie ! Oczywiście trochę warzyw.

  2. Czernina z młodej co dopiero zabitej kaczuszki, potrawka z młodego króliczka, gicz cielęca w sosie własnym, gołebie grilowane z farszem i inne, mam nadzieję ,że nie zabraknie ! Oczywiście trochę warzyw.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here