W Raciborzu odbędzie się jarmark wielkanocny

jarmark wielkanocny raciborz

Tak jak w poprzednim roku, przed Wielkanocą będzie można kupić lokalne specjały czy ozdoby.

W dniach 6-9 kwietnia na Placu Dominikańskim odbędzie się Jarmark Wielkanocny. Podobnie jak w poprzednim roku, i tym razem będzie można kupić lokalne specjały, ozdoby i wiele innych produktów.

– Racibórz stoi handlem od dawien dawna. W średniowiecznym Raciborzu znajdowały się sukiennice, jatki, browar i przynajmniej 11 kramów. Miasto z powodzeniem wraca do tych średniowiecznych, kupieckich tradycji – tłumaczy Urząd Miasta. Raciborskie jarmarki – bożonarodzeniowe, wielkanocne i św. Marcelego – cieszą się dużym zainteresowaniem mieszkańców. Można nie tylko obejrzeć i kupić wysokiej jakości produkty, ale i skorzystać z różnych atrakcji.

- reklama -

Dla wystawców przygotowane zostaną bezpłatne stoiska handlowo-wystawiennicze. Zainteresowane osoby proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego, który można pobrać tutaj. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa z dniem 17 marca tego roku. Wszelkie informacje dotyczące jarmarku udzielane są również telefonicznie pod numerem telefonu 32 75 50 704 lub osobiście w Referacie Kultury, Sportu i Promocji, pokój nr 304.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here