Chcesz założyć firmę? Dowiedz się skąd zdobyć pieniądze na działalność

Skąd pozyskać środki na uruchomienie działalności gospodarczej? Jakie możliwości dają źródła krajowe, a jakie unijne? Odpowiedzi na te pytania poznają uczestnicy sobotniego szkolenia w Inkubatorze Przedsiębiorczości.

- reklama -

11 marca o godzinie 9.00 w sali konferencyjnej przy ulicy Batorego 7 rozpocznie się szkolenie „Fundusze na start” dla osób zainteresowanych pozyskaniem środków na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Przedstawione zostaną możliwości pozyskania zarówno bezzwrotnych środków publicznych (krajowych – Powiatowy Urząd Pracy i unijnych) jak również możliwości pozyskania prywatnego kapitału (aniołowie biznesu, fundusze Venture Capital), czy w końcu finansowania społecznościowego jakim jest crowdfounding.

Zajęcia poprowadzi Radosław Knesz, doradca i koordynator w projekcie Inkubator Przedsiębiorczości w Raciborzu, menager Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości w Rybniku i Wodzisławiu Śląskim, Prezes Alergis sp. z o.o.; finalista ogólnopolskich konkursów startupowych, jak np. Chivas The Venture, Startup Fest czy „Kanwa Przedsiębiorczych”, który wygrał prezentując swój pomysł na biznes w oparciu o ideę Modeli Biznesowych.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Zapisy przyjmowane są za pośrednictwem serwisu evenea.pl

oprc. /mh/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here