Dzień Kobiet w Grabówce

fot. Janusz Kabut

 

Dzień Kobiet jednych irytuje, a innych inspiruje do tworzenia ciekawych ofert skierowanych właśnie do kobiet.

- reklama -

W sobotni wieczór, 4 marca na zaproszenie Izabelli Wysockiej – Kabut i Janusza Kabut do Wiejskiego Domu Kultury w Grabówce, w gminie Lubomia przybyły kobiety z pasją, chcące spędzić wolny czas w gronie ciekawych osób. Tego dnia paniom zaoferowano moc atrakcji. W programie znalazły się m.in. prelekcje czy zabawa przy dobrej muzyce. Można było wymienić się ubraniami, kupić książki lub rękodzieło artystyczne Oli Brzozoń.

Agata Sosna – dietetyk, urozmaiciła swój wykład dwoma rodzajami pysznych koktajli. Teresa Peszke, również dietetyk, zaprezentowała swoje obrazy olejne opowiadając o stosowanych technikach i inspiracjach. Justyna Koniuszy zapoznała zebranych z firmą, w której pracuje i zaprosiła gości do skorzystania z maseczki kolagenowej. Kamila Zając i Patrycja Kabut chętnym paniom profesjonalnie wykonały makijaż. Można było się uraczyć masażem Basi Durczok i Beaty Ksel, która dodatkowo zapoznała zebranych z mechanizmem odzyskiwania i dochodzenia odszkodowań.

Chętne panie miały możliwość zatańczyć pod okiem instruktorki zumby, Juli Zawadzkiej albo obejrzeć energetyczny taniec w butach Kangoo Jumps, które zostały stworzone przez kanadyjskiego ortopedę Gregory Leghtmana w 1994 roku. Taniec wykonała instruktorka fitness Iwona Sitko i towarzyszące jej koleżanki po fachu, m.in. Izabella Kabut. Kilka pań na chwilę przeobraziło się w modelki i zaprezentowały szyte z pasją ubrania Ewy Czerw.

Przegląd slajdów zaproponowany przez fotografkę i instruktorkę jogi Wiesię Hołyńską zobrazował dobroczynne działanie „fototerapii”, która metaforycznie rzecz biorąc podobnie jak leczenie światłem, wpływające na prawidłowe funkcjonowanie całego organizmu, potrafi leczyć biorących udział w jej sesjach fotograficznych z braku pewności siebie, kompleksów i uświadomić o drzemiących w nich możliwościach i sile. Nikt nie czuł się zobowiązany do siedzenia przy smacznie zastawionych stołach, bowiem towarzyszył paniom DJ Jano, który zadbał o oprawę muzyczną i potańcówkę.

Dzień Kobiet zorganizowany w Grabówce był oddolną inicjatywą. Wydarzenia takie pobudzają innych do konstruktywnego życia z pasją, może mieć miejsce kiedy tylko zechcemy. Prawdziwa synergia powstaje gdy ludzie spotykają się osobiście. Ludzie z pasją, motywacją, pozytywną energią, ciekawością życia i chęcią tworzenia wspólnego dobra potrafią pozytywnie wpłynąć na życie i decyzje innych, którzy niejednokrotnie nie mają odwagi czy wiary w siebie aby dokonywać dobrych zmian.

/vieho/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here