Osiemnastka prowadzi zapisy do klas sportowych

Klasa sportowa w SP18

Twoje dziecko (córka lub syn) kończy w tym roku trzecią klasę podstawówki i chce rozwijać swoje sportowe pasje i umiejętności? 

- reklama -

W Szkole Podstawowej nr 18 w Raciborzu – od września ruszy czwarta klasa sportowa. Szkoła przyjmuje też miłośników piłki siatkowej do klasy siódmej sportowej.

Szkoła Podstawowa nr 18 im. Książąt Raciborskich w Raciborzu to placówka, w której panuje przyjazna, rodzinna atmosfera, która dba o poziom nauczania i rozwój fizyczny uczniów. Szkoła posiada nowocześnie wyposażone sale lekcyjne, pracownie językowe i komputerowe oraz bogate zaplecze sportowe: pełnowymiarowe sale gimnastyczne, boisko Orlik i boisko do piłki plażowej, bieżnię, a oprócz tego skate park, szkolny plac zabaw, siłownię i szachy „pod chmurką”. O skuteczności nauczania i treningów świadczą osiągnięcia dydaktyczne i sportowe uczniów „osiemnastki”. Jednym z osiągnięć sportowych jest np. zdobycie II miejsca w półfinale wojewódzkim w Mini Piłce Siatkowej Chłopców Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w 2015 roku czy I miejsca w finale powiatowym XVII edycji ogólnopolskiego turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”, a tym samym zakwalifikowanie się do etapu wojewódzkiego.

Szkoła Podstawowa nr 18 im. Książąt Raciborskich w Raciborzu przyjmuje zapisy:

a) dziewcząt i chłopców do klasy czwartej sportowej o profilu ogólnorozwojowym z zajęciami z piłki siatkowej, piłki nożnej oraz tańców (z myślą o dziewczętach),

b) dziewcząt i chłopców do klasy siódmej sportowej o profilu piłki siatkowej.

Tygodniowy wymiar zajęć sportowych w ww. klasach wynosi dziesięć godzin tygodniowo. Realizowany on będzie w ramach planów lekcji. Zajęcia prowadzić będą wykwalifikowani nauczyciele i trenerzy piłki siatkowej i piłki nożnej. Zapisy będą przyjmowane w sekretariacie szkoły codziennie w godzinach od 7.30 do 15.30.

Wstępne spotkanie odbędzie się 21 marca o godzinie 17.30 w sali do gimnastyki korekcyjnej.

Szkoła przyjmuje również zapisy do klas I. Zapisy w sekretariacie szkoły w godz. 7.30-15.30.

/SP 18/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here