
W ramach Międzynarodowego Dnia Teatru odbędzie się premiera „Gwoli jakiejś tajemnicy”. Reżyseria: Grażyna Tabor.
25 marca o godzinie 18.00 w RCK DK STRZECHA, w ramach MIĘDZYNARODOWEGO DNIA TEATRU, odbędzie się premiera spektaklu „GWOLI JAKIEJŚ TAJEMNICY”. Sztuka, z którą wystąpi Teatr TETRAEDR, pod reżyserskim okiem Grażyny Tabor, powstała na podstawie „Pamiętnika Stefana Czarnieckiego” – Witolda Gombrowicza.

Bezpłatne wejściówki do odbioru w RCI przy ul. Długiej 2.
Obsada:
Oliwia Urbanowska
Agnieszka Rajda
Paulina Szincel
Kuba Tabor
Lukasz Czogalik
Radek Wróbel
Marcin Franaszek
oprac. /j/




![Ziołowe sekrety w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA] Ziołowe sekrety w raciborskiej bibliotece](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/ziola-biblioteka.jpg)
![Superbohaterowie i emocje, czyli komiksowe ferie w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/ferie-zimowe-biblioteka-szymon-teluk.jpg)
![Młodzi czytelnicy z Raciborza na spektaklu „Tuwim dla dzieci” [ZDJĘCIA] Młodzi czytelnicy z Raciborza na spektaklu „Tuwim dla dzieci”](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/ferie-biblioteka-raciborz.jpg)



![Trwa modernizacja minizoo w Arboretum Bramy Morawskiej [ZDJĘCIA] Trwa modernizacja minizoo w Arboretum Bramy Morawskiej](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/minizoo-raciborz-arboretum-1.jpg)

![Węgiel w roli głównej podczas warsztatów w RCK [ZDJĘCIA] Węgiel w roli głównej podczas warsztatów w RCK](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/ferie-zimowe-rck-rysunek-25.jpg)

![Seniorzy w centrum uwagi. Polsko-czeskie seminarium w raciborskiej bibliotece [ZDJĘCIA] BIBLIOTEKA NIE oGRANICzA Karwina](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/BIBLIOTEKA-NIE-oGRANICzA-Karwina.jpg)




![Hałas, śmieci i zniszczenia. List do Redakcji oraz komentarz właścicielki „Końca Świata” – AKTUALIZACJA [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/przystanek-kulturalny-koniec-swiata-2-1.jpg)






