Remont ul. Ocickiej w Raciborzu. Wkrótce ruszy II etap prac

0
przetarg starostwo

Przebudowany ma być odcinek od końca wykonanego w 2016 r. I – go etapu, zakończonego w rejonie ulicy Koszalińskiej do końca skrzyżowania z ulicą Węgierską.

- reklama -

Starostwo powiatowe ogłosiło właśnie przetarg, którego przedmiotem jest przebudowa ulicy Ocickiej w Raciborzu, od końca wykonanego w 2016 r. I – go etapu, zakończonego w rejonie ulicy Koszalińskiej do końca skrzyżowania z ulicą Węgierską. Całkowita długość przebudowanej drogi wyniesie ok. 782m.

Zakres zadania obejmuje głównie: – przebudowę drogi o szerokości 6,0 m (od początku zakresu do skrzyżowania z ulicami Bolesława Leśmiana i Osiedleńczą) i o szerokości 5,50 m (od skrzyżowania z ulicami Bolesława Leśmiana i Osiedleńczą do końca zakresu tj. skrzyżowania z ulicą Węgierską) z wymianą konstrukcji drogowej i stabilizacją gruntu cementem z zastosowaniem środka jonowymiennego, – przebudowę skrzyżowań z drogami gminnymi i zjazdów z drogi, – przebudowę chodnika i peronów przestanków autobusowych, – wykonanie ścieżki rowerowej, – wykonanie pobocza, – wymianę studzienek ściekowych z przykanalikami i zabudowę nowych na kanalizacji deszczowej, – wykonanie elementów bezpieczeństwa ruchu

Termin składania ofert upływa 10 kwietnia 2017 roku. Przy rozpatrywaniu ofert będzie brane pod uwagę kryterium ceny (60%) i okres gwarancji (40%). Zadanie ma być zrealizowane do 28 sierpnia 2017 roku.

/ps/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here