Pleśna. Pierwszy turnus zapełnił się w mgnieniu oka

wakacje
Zmiany w procesie rekrutacji na obóz w Pleśnej

Zapisy na obóz w Pleśnej zakończyły się równie szybko jak rozpoczęły, przynajmniej jeśli chodzi o pierwszy turnus. Są jeszcze miejsca na turnus drugi (nieliczne) i trzeci.

- reklama -

Dziś rano ruszyły zapisy na obóz letni w Pleśnej. Ruszyły… i wygląda na to, że się zakończyły. Od samego rana Urząd Miasta Racibórz jakby się przeniósł w czasy systemu słusznie minionego, a kolejka rodziców, którzy chcieli zapisać swoje pociechy do Pleśnej wyglądała jak przed drzwiami amerykańskich marketów w „Black Friday”. – Zainteresowanie tą formułą spędzania wolnego czasu przez dzieciaki i „nowym otwarciem” przerosło nasze najśmielsze oczekiwania! Na pierwszy turnus nie ma już miejsc. Przyjmowane są wpisy na listę rezerwową. Na „drugim turnusie” zostało 10 wolnych miejsc. Mniejsze obciążenie jest na trzecim turnusie. Tu zapisaliśmy dzisiaj 47 osób, co oznacza, że na ten turnus są jeszcze 93 wolne miejsca – komunikuje raciborski magistrat.

Od jutra (4 kwietnia) zapisy będą prowadzone w pokoju 303 Urzędu Miasta Racibórz (na trzecim piętrze w Wydziale Edukacji, Kultury i Sportu).

/ps/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here