Biblioteka poleca: „Władmir Putin. Wywiad, którego nie było”

„Władmir Putin. Wywiad, którego nie było”, reportaże dziennikarki, która była w samym sercu wydarzeń, można wypożyczyć w ramach akcji Prezent od Ibuk Libra.

Raciborska biblioteka zachęca do skorzystania z akcji Prezent od Ibuk Libra, w ramach której czytelnicy mogą sięgnąć po dodatkową nowość wydawniczą. W kwietniu propozycją jest książka Arlety Bojke „Władimir Putin. Wywiad, którego nie było”.

„Władimir Putin. Wywiad, którego nie było” to reportaże dziennikarki, która była w samym sercu wydarzeń. To relacje z rosyjskiej operacji przejęcia Krymu i zaogniania się konfliktu w Donbasie niemal godzina po godzinie, ze szczegółami, na które nie było miejsca w telewizyjnych relacjach. To przeciwnicy i zwolennicy rosyjskiego prezydenta widziani oczami reporterki, która rozmawiała z nimi setki razy i próbowała zrozumieć racje każdej ze stron. To opis Rosji, która chce widzieć swoją historię jako wielką i wspaniałą bez ciemnych kart, ale też Rosji, której nie da się nie kochać. To analiza słów i działań Władimira Putina, zwieńczona pytaniami, które jednemu z najbardziej wpływowych ludzi świata warto by zadać.

- reklama -

Aby wypożyczyć książkę, wystarczy jedynie dostęp do internetu i indywidualny kod PIN, który można otrzymać w każdym oddziale i filii raciborskiej biblioteki.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here