Coraz więcej chętnych do udziału w Biegu Bez Granic

bieg bez granic raciborz

Trwają zapisy na Bieg Bez Granic. Szykuje się rekordowa edycja – na liście startowej jest już prawie 650 osób.

3 maja odbędzie się jubileuszowa, dziesiąta edycja Biegu Bez Granic. Będą to kolejne zawody z cyklu 4Biegi Racibórz, podczas których będzie można zdobyć kolejną część medalu.

Zapisy przez internet potrwają do 25 kwietnia. Później prowadzone będą tylko stacjonarnie w kasie aquaparku H2Ostróg przy ul. Zamkowej 4, a płacić będzie można tylko gotówką. Nie będzie natomiast zapisów w dniu zawodów. W tej chwili na liście startowej znajduje się prawie 650 osób – to więcej niż rok temu. Zapisać można się na stronie https://online.datasport.pl/zapisy/portal/listy/?zawody=2892

- reklama -

Organizatorzy przygotowali wiele niespodzianek i atrakcji dla uczestników. Każdy z biegaczy otrzyma pamiątkową koszulkę techniczną z logo 800-lecia praw miejskich Raciborza oraz projektu 4Biegi Racibórz. Najlepsi otrzymają puchary oraz nagrody rzeczowe, a wszyscy, którzy ukończą bieg, dostaną kolejną, przedostatnią, część medalu. Zaplanowany jest również quiz wiedzy o Raciborzu.

Biegacze będą mieli do pokonania 10 km – trzy pętle ulicami Raciborza. Trasa posiada atest PZLA. Start przewidziano o godz. 16:00. Przed biegiem głównym odbędzie się bieg młodzieżowy na 3,7 km oraz marsz Nordic Walking na 7 km. Uczestnicy tych rywalizacji wystartują o godz. 14:30.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here