Spektakl „Selfie.com.pl” w RCK przeniesiony na październik

selfie com pl teatr my raciborskie centrum kultury

Najnowszy spektakl Teatru My pt. „Selfie.com.pl” z przyczyn niezależnych od organizatorów został przeniesiony na 23 października.

7 maja w Raciborskim Centrum Kultury miał odbyć się spektakl „Selfie.com.pl” w reżyserii Marii Seweryn, najnowsza propozycja Teatru My. Przedstawienie z przyczyn niezależnych od organizatorów zostało przeniesione na 23 października. Zakupione bilety zachowują ważność.

- reklama -

Wystąpią: Dorota Pomykała, Mirosław Baka/Robert Gonera, Julia Kamińska i Filip Bobek.

Nawiązywanie relacji między ludźmi jeszcze nigdy nie było tak proste, jak dziś. Dzięki mediom społecznościowym, żeby z kimś porozmawiać, nie trzeba nawet otwierać ust. Można mieć setki znajomych i nigdy się z nimi nie spotkać. Ale znaleźć prawdziwą miłość, stworzyć prawdziwy związek i być ze sobą na zawsze, jest ciągle tak samo trudno.

W małym mieszkanku wielkiego blokowiska mieszka Brygida (Dorota Pomykała), przebojowa, nowoczesna kobieta. Zraniona w przeszłości przez mężczyznę swojego życia, nigdy mu tego nie wybaczyła i od tamtej pory jest wrogiem mężczyzn. Zamartwia się o córkę Julię (Julia Kamińska), która ciągle jest sama. Mimo trzydziestki na karku, całym jej życiem są książki, nie ma znajomych, nie ma facebooka, nie ma chłopaka, nigdy nie zrobiła sobie selfie…

W innym małym mieszkanku wielkiego blokowiska mieszka Gerard (Mirosław Baka/Robert Gonera) z synem. Gerard sam wychował swojego syna, ponieważ żona odeszła z jego szefem. Od tamtej pory Gerard nienawidzi kobiet. Martwi się o syna Pawełka (Filip Bobek), ma nadzieję, że syn znajdzie gdzieś tę wyjątkową partnerkę na całe życie, i że będzie szczęśliwy…

Chcąc pomóc Julii i Pawełkowi, Brygida i Gerard stwarzają profile swoich dzieci na portalu randkowym. Brygida, widząc zdjęcie Pawełka, prawie się w nim zakochuje, za wszelką cenę chce umówić z nim swoją córkę. Kiedy wysyła zdjęcie Julii, Gerard niemal się w niej zakochuje, twierdząc, że jest to idealna partnerka dla jego syna!

Happy end jest bliski, ale czy na pewno?

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here