
Pod koniec maja będzie można wziąć udział w marszu nordic walking po pograniczu polsko-czeskim.
27 maja o godz. 14:00 z rynku w Krzanowicach wystartuje marsz nordic walking. Trasa będzie liczyła ok. 7 km i będzie przebiegała przez Rohov i Strachovice. Meta na boisku sportowym w Krzanowicach.
Przewidziano nagrody dla najliczniejszej rodziny oraz najstarszego i najmłodszego uczestnika. Każdy otrzyma również posiłek regeneracyjny, a na zakończenie odbędzie się wspólna biesiada przy ognisku.
Zapisy przyjmowane są pod nr telefonu 32 410 82 02 wew. 116 do 24 maja.
oprac. /kp/




![Kryminały po śląsku w raciborskiej bibliotece. Spotkanie z Marcinem Szewczykiem [ZDJĘCIA] Kryminały po śląsku w raciborskiej bibliotece. Spotkanie z Marcinem Szewczykiem](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/marcin-szewczyk-pszow-biblioteka-raciborz.jpg)







![218 uczniów z Raciborza ze stypendiami za wyniki w nauce [ZDJĘCIA] Rozdanie stypendiów za wyniki w nauce w pierwszym półroczu roku szkolnego 2025/2026](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/stypendia-raciborz.jpg)


![Ponad 15 litrów krwi podczas akcji w raciborskim oddziale Straży Granicznej [ZDJĘCIA] Ponad 15 litrów krwi podczas akcji w raciborskim oddziale Straży Granicznej](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/slosg-straz-graniczna-krwiodawstwo.jpg)
![Protesty nie zatrzymały wycinki. Lipy zniknęły z cmentarza przy ul. Głubczyckiej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/lipy-cmentarz-glubczycka.jpg)



![XIII Turniej Zakładów Pracy i Służb Mundurowych rozstrzygnięty [ZDJĘCIA] XIII Turniej Zakładów Pracy i Służb Mundurowych rozstrzygnięty](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/Turniej-Siatkarski-Zakladow-Pracy-i-Sluzb-Mundurowych-o-Puchar-Prezydenta-Miasta-Raciborz-218x150.jpg)
![Bieg Tropem Wilczym w Raciborzu [ZDJĘCIA] Bieg Tropem Wilczym w Raciborzu](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/bieg-tropem-wiliczym-raciborz.jpg)

