
Festiwal skierowany jest do dzieci z przedszkoli powiatu raciborskiego w wieku od 3 do 7 lat.
Prezentacje w ramach IX Mini Festiwalu Przedszkolaków „Przedszkolny talent” odbędą się 23 maja, od godz. 9:30, natomiast galę festiwalową zaplanowano dzień później, tj. 24 maja, o godz. 16:00. Oba wydarzenia odbywać się będą w RCK DK „Strzecha” przy ul. Londzina 38.
Celem imprezy jest rozwijanie wrodzonych zdolności dzieci oraz prezentacja piosenek, tańców, utworów literackich i pokazów sportowych w ich wykonaniu. Zgłoszenia uczestników przyjmowane są do 17 maja, na adres [email protected] (regulamin oraz karta zgłoszeń dostępne są w załącznikach poniżej).
Organizatorem IX Mini Festiwalu Przedszkolaków jest Raciborskie Centrum Kultury i Przedszkole nr 11 w Raciborzu. Patronat honorowy nad wydarzeniem sprawuje Starosta Raciborski.
Karta zgłoszenia – IX Mini Festiwal

/k/





![O Tajlandii, Kambodży i Wietnamie w bibliotece w Markowicach [ZDJĘCIA] O Tajlandii, Kambodży i Wietnamie w bibliotece w Markowicach](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/Azja-Joanna-Lyko-Dominik.jpg)
![Ferie pełne wyobraźni. Warsztaty z Ciocią od Klocków na Zamku Piastowskim [ZDJĘCIA] Ferie pełne wyobraźni. Warsztaty z Ciocią od Klocków na Zamku Piastowskim](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/zamek-piastowski-ferie-zimowe-cioca-od-klockow.jpg)







![Zima pełna pasji. Taneczne i kreatywne ferie w Raciborskim Centrum Kultury [ZDJĘCIA] Zima pełna pasji. Taneczne i kreatywne ferie w Raciborskim Centrum Kultury](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/ferie-rck-taniec.jpg)
![Komiksowe ferie w raciborskiej bibliotece. Pierwszy tydzień pełen przygód [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/02/biblioteka-ferie-zimowe.jpg)



![Hałas, śmieci i zniszczenia. List do Redakcji oraz komentarz właścicielki „Końca Świata” – AKTUALIZACJA [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/12/przystanek-kulturalny-koniec-swiata-2-1.jpg)







