„Poemat dla Hiszpanii” na Zamku Piastowskim

Poemat dla Hiszpanii

Kolejny program rozrywkowy z cyklu „Z biesiadą przez świat” w wykonaniu artystów Teatru Amatorskiego „Na Zamku” z Raciborza.

– W najbliższą niedzielę 21 maja zapraszamy mieszkańców powiatu raciborskiego i gości do udziału w kolejnym programie rozrywkowym z cyklu „Z biesiadą przez świat” pt. „Poemat dla Hiszpanii”. Przed publicznością zaprezentują się znani i lubiani artyści Teatru Amatorskiego „Na Zamku” z Raciborza. Widowisko odbędzie się na scenie plenerowej, na dziedzińcu Zamku Piastowskiego w Raciborzu. Początek godz. 16.00, wstęp wolny. Projekt realizowany jest w ramach inicjatywy lokalnej pn. „Sztuka kształci, wychowuje, bawi” – zachęca do udziału w wydarzeniu Grażyna Wójcik, dyrektor Agencji Promocji Ziemi Raciborskiej i Wspierania Przedsiębiorczości na Zamku Piastowskim w Raciborzu.

- reklama -

– W trakcie widowiska zawitamy w progi gościnnej i pięknej Hiszpanii, aby raciborzanom i mieszkańcom regionu przybliżyć piękną literaturę, zabytki architektury, kulturę tańca, piosenki, tradycyjne potrawy i wspaniały humor Hiszpanii, która jest dla nas bliska poprzez podobną historię. Hiszpania kusi też turystycznie swoimi krajobrazami, bogactwem zabytków, dobrym jedzeniem, słonecznymi plażami oraz serdecznością ludzi. Wzbogacimy swoją wiedzę o kraju, który odwiedzamy i podziwiamy – dodaje dyrektor Grażyna Wójcik.

Poemat dla Hiszpanii

publ. /j/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here