Gala Mini Festiwalu Przedszkolaków [ZDJĘCIA]

Gala Mini Festiwalu Przedszkolaków 2017
Gala Mini Festiwalu Przedszkolaków 2017

Utalentowane przedszkolaki wystąpiły w środę w Strzesze w ramach dziewiątej edycji festiwalu „Przedszkolny talent”.

24 maja w DK Strzecha odbyła się Gala IX Mini Festiwalu Przedszkolaków „Przedszkolny talent”. Wystąpili młodzi tancerze, recytatorzy i aktorzy, których nagrodzono na podstawie wtorkowych prezentacji. Organizatorem Mini Festiwalu Przedszkolaków jest Raciborskie Centrum Kultury i Przedszkole nr 11 w Raciborzu. Patronat honorowy nad wydarzeniem sprawuje Starosta Raciborski.

Pierwsze miejsce zajęły: Przedszkole nr 24 za wykonanie piosenki „Lalka” i Przedszkole nr 11 za wykonanie tańca nowoczesnego. Nagrody dla najlepszych otrzymali także: Hanna Fliger z Domowego Przedszkola za recytację wiersza „Dziwne zwierzę” oraz Przemysław Szewczyk z Przedszkola nr 17 za recytację wiersza „Gryfno frelka”.

- reklama -

Przyznano również wyróżnienia dla Przedszkola nr 24 za wykonanie układu „Zaczarowany ogród”, Przedszkola nr 24 za wykonanie układu „Rodzinny spacer”, Przedszkola nr 23 za wykonanie układu „Chocolate choco choco”, Przedszkola nr 17 za wykonanie układu „Praczki”, Przedszkola nr 15 za wykonanie układu „Jestem Polką i Polakiem”, Przedszkola w Tworkowie za wykonanie układu „Taniec gwiazdek”, Przedszkola nr 14 za wykonanie układu „Taniec kwiatów”, Przedszkola nr 13 za wykonanie układu „Opa opa”, Mai Micharczyk z Przedszkola w Tworkowie za wykonanie piosenki „Złap lato za rękę”, Leny Kaczmarek z Przedszkola nr 11 za wykonanie piosenki „Kocham cię mamo”, Alicji Siwek i Ady Dworak z Przedszkola nr 10 za wykonanie piosenki „Tamta dziewczyna” i Poli Piszczek z Przedszkola nr 10 za wykonanie piosenki „Koronkowa lambada”.

Katarzyna Przypadło

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here