Racibórz: Ogólnopolski zlot fanów The Prodigy na zamku [ZDJĘCIA]

ogolnopolski zlot fanow the prodigy zamek piastowski raciborz

27 maja na Zamku Piastowskim w Raciborzu  odbył się ogólnopolski zlot fanów The Prodigy. Zagrali artyści z całej Polski, przygotowano także wyjątkową oprawę wizualną.

fot. Anna Łapka
oprac. /kp/

- reklama -
- reklama -

7 KOMENTARZE

 1. Dzieciaki w krótkich spodenkach po 20 -tej powinny być już w domu u mamy i taty.Panowie po 18-tej obowiązkowo w długich spodniach,to oznacza szacunek dla Kobiet!

  • Proszę anonimowego Pana….
   Mi akurat nie przeszkadza, że mój brat (który stoi obok mnie na zdjęciu) ma krótkie spodnie.
   Przynajmniej nie zapoci sobie dupska, jak Ci, co szanują i się kiszą!

 2. Do J. kto Ciebie wychował w niewiedzy do obyczajów grzecznościowych.Nos nie wycierasz rękawem czy skarpetką tylko używasz chusteczkę.Buty czyścisz z brudu aby lśniły a nie wycierasz w pościel wyra!Obiad jest kulturalnie a nie bekasz i siorpisz zupę czy mlaskasz przy sosie chrzanowym i tak J. tak dalej!KULTURA życia i współżycia kolego ,a nie chamstwo!

  • DOKŁADNIE!!!1!1 J.posłuchaj lepiej co starsi mają dopowiedzenia bardzo mi przykro że nie przejmójesz sie zachowaniem brata ktory ,paradóje w KUSYCH SPODNEKACH jakby nigdy nic!!!!!chłopiec w zielonych spodniach jeszcze GORZEJ wyglądają ,jakby były ZALANE PEWNIE TYM PIWSKIEM.kultura picia .też ważna rzecz! i szacunek do Kobiet ot co a pana anonima pozdrawiam i smacznej kawusi życzę :)))) p.s.ja też nienawidze siorpania!!1 szczegolnie przy sosie chrzanowym.

  • A komu przeszkadza, że wycierałabym moje buty moim prześcieradłem? Wszak to ja potem w tym śpię. Zabawni jesteście! Dzięki za umilenie wieczoru 😀
   Proszę nie obrażać mojej mamy, wychowała mnie na dobrego człowieka. Pozdro , mamo!

 3. Hahahaham godnie reprezentujecie swe miastom , mieszkańcy Raciborza vel Trolle. 😀 Bawcie się dobrze, wasze zdrowie!
  – Animator Kultury , p.s. jestem kobietą.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here