Piknik Rodzinny w Raciborskim Centrum Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych [ZDJĘCIA]

Każdy z podopiecznych Ośrodka niezależnie od swoich możliwości włożył w występ całe serce, wzbudzając aplauz i uznanie wśród zgromadzonej publiczności.

- reklama -

Podopieczni Ośrodka Dziennego Pobytu, Rehabilitacji i Edukacji Dzieci Niepełnosprawnych przy Raciborskim Centrum Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych  przy ul. Rzeźniczej 8 w w piątek 2.06.2017 r. świętowali wspólnie z rodzicami połączone uroczystości z okazji Dni Matki, Dnia Dziecka oraz Dnia Ojca. Plenerową imprezę zorganizowano w ogrodzie placówki położonym od strony ulicy Długiej.

Uroczystości uświetniły występy dzieci, które wspólnie z terapeutami zaprezentowały inscenizację do wiersza „Lokomotywa” Juliana Tuwima, zaśpiewały okolicznościowe piosenki oraz zatańczyły taniec zumba. Po występach dzieci wręczyły rodzicom symboliczne laurki z życzeniami.

Każdy z podopiecznych Ośrodka niezależnie od swoich możliwości włożył w występ całe serce, wzbudzając aplauz i uznanie wśród zgromadzonej publiczności. Imprezę uświetniły domowe wypieki wykonane przez rodziców dzieci oraz występy Fundacji „Dr Clown” oraz Stowarzyszenia Pracownia Przyszłości.

W radosnej i wesołej atmosferze rodzice, dzieci oraz z pracownicy Ośrodka spędzili świąteczne, słoneczne przedpołudnie.

publ. /ps/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here