Łamator Racibórz: Kamil Tarnawski nominowany na czarny pas [ZDJĘCIA]

klub lamator raciborz

W raciborskim Łamatorze odbyło się seminarium szkoleniowe, na które zawitał jeden z założycieli Unii Jiu Jitsu, Jarosław Koch.

W dniach 16-17 czerwca w Raciborskim Klubie Brazylijskiego Jiu Jitsu Łamator odbyło się seminarium szkoleniowe. Gościem był jeden z założycieli Unii Jiu Jitsu, Jarosław Koch ze Szczecina, wraz ze swoimi zawodnikami.

Pierwszego dnia ćwiczyli najmłodsi członkowie raciborskiego klubu, których trenerem jest Michał Musioł. Po rozgrzewce oraz treningu technik i walk zadaniowych młodzi adepci jiu jitsu zostali nominowani na wyższe stopnie. Drugi dzień to zajęcia dla starszych zawodników, którzy na co dzień trenują pod okiem Tomasza Jabłonki. Oprócz raciborzan na macie zjawili się zawodnicy z Rybnika, Wodzisławia, Gliwic, Sosnowca i Strzyżowa. Po kilku godzinach wspólnego treningu przystąpiono do uroczystych nominacji na wyższe stopnie. Na mistrzowski czarny pas brazylijskiego jiujitsu nominowany został Kamil Tarnawski z raciborskiego Łamatora. Jest to bardzo wielkie wyróżnienie poparte kilkunastoma latami treningów oraz sukcesami sportowymi na arenie krajowej i międzynarodowej.

- reklama -

fot. Łamator
oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here