
Dochód z koncertu Eleni zostanie przeznaczony na rzecz Sanktuarium Matki Bożej w Raciborzu.
W niedzielę odbył się koncert na rzecz Sanktuarium Matki Bożej w Raciborzu. Wystąpiła znana w Polsce i nie tylko wokalistka Eleni. Można było usłyszeć jej największe przeboje jak „Troszeczkę ziemi, troszeczkę słońca” czy „Przystań pod gwiazdami”. Tuż przed koncertem mszę św. dziękczynną w 25. rocznicę kapłańskich święceń odprawił proboszcz parafii Matki Bożej ks. Henryk Jaroń.
- reklama -
Katarzyna Przypadło
Środowisko, jakość życia, ekologia
- reklama -




![Krzysztof Piersa spotkał się z czytelnikami raciborskiej biblioteki [ZDJĘCIA] Krzysztof Piersa spotkał się z czytelnikami raciborskiej biblioteki](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/05/krzysztof-piersa.jpg)












![Protesty nie zatrzymały wycinki. Lipy zniknęły z cmentarza przy ul. Głubczyckiej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/lipy-cmentarz-glubczycka.jpg)







A dlaczego ten niby proboszcz przechowuje Bernadke na plebani , kim ona jest ? Zona ? Kochanka? I co sie dzieje z celibatem, bo ten gosc robi sobie z tego jaja.